ВАР запрошує 16 травня відвідати V Agri Invest Forum для обговорення ключових проблем агросектору

ВАР запрошує 16 травня відвідати V Agri Invest Forum для обговорення ключових проблем агросектору

Всеукраїнська Аграрна Рада запрошує на V Міжнародну конференцію аграрних інвесторів Agri Invest Forum, що відбудеться 16 травня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 40-б.

Одноденний форум буде представлений в трьох секціях, у ході яких будуть розглянуті ключові питання вітчизняного аграрного сектору.

Зокрема, в рамках заходу відбудеться масштабна дискусія щодо ефективності державної підтримки аграрної галузі. Спікери проаналізують, що робить Міністерство аграрної політики і продовольства для розвитку та залучення інвестицій в аграрний сектор, та наскільки дієвими є проведені реформи.

Крім того, учасники матимуть можливість подискутувати на тему ефективності механізмів розподілу аграрних дотацій у 2017 та 2018 роках.

Також будуть обговорені питання:

  • 4,5 млрд на тваринництво: як розподіляються ці кошти?
  • «Фермерський» мільярд – хто з аграріїв отримує дотації та яким чином вони розподіляються?
  • Хто вже отримав 25% державної компенсації на купівлю техніки та як це працює?
  • Якими будуть наслідки та очікувані втрати агросектору від можливого скасування відшкодування експортного ПДВ для олійних.
  • Проблема підвищення мит на ввезення добрив з Росії та, як наслідок, виснаження ґрунтів через завищені ціни на добрива всередині країни.

По завершенню обговорення буде проведене голосування і підписане звернення, що виражатиме єдину позицію аграріїв.

Долучайтеся до лідерів аграрної галузі на V Міжнародній конференції Agri Invest Forum!

Щорічний Agri Invest Forum, організований ВАР за підтримки USAID, є чудовою платформою для встановлення 1000+ нових зв’язків з генеральними та фінансовими директорами середнього та великого агробізнесу, представниками комерційних та інвестиційних банків та фондів, політиками та представниками українського уряду, міжнародними фінансовими інститутами та провідними ЗМІ.

Детальна програма заходу доступна за посиланням.

Прес-служба ВАР