5 липня власник ТОВ «Обрій» поділиться із аграріями багаторічним досвідом і секретами садівництва

5 липня власник ТОВ «Обрій» поділиться із аграріями багаторічним досвідом і секретами садівництва

Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) та компанія Dykun запрошують садівників з усіх куточків України 5 липня відвідати V Національний День Саду на базі ТОВ «Обрій» (Вінницька обл., Тиврівський р-н, с. Строїнці), власник якого поділиться багаторічним досвідом і секретами ведення садівничої справи.

Національний день саду – є найбільшим теоретично-практичним заходом у галузі садівництва. На учасників чекатимуть виступи провідних міжнародних та вітчизняних експертів, які висвітлять найактуальніші питання галузі.

Крім того, у ході заходу будуть продемонстровані технологічні ділянки агрохімічних партнерів (культури в обробітку: сливовий квартал, черешня, яблука, малина, лохина), садова та складська техніка та виставкові зони партнерів. По завершенню на учасників події чекатиме святкова вечеря.

У 2018 році на події очікується більш ніж 300 учасників, 80% з яких – представники аграрних підприємств. Також будуть присутні провідні вітчизняні та закордонні експерти й представники комерційних компаній.

V Національний День Саду стане майданчиком для спілкування та обміну досвідом представників усієї садівничої галузі, досвідчених експертів, науковців та практикуючих консультантів.

Прес-служба ВАР