5 причин відвідати Agri Invest Forum 2018

5 причин відвідати Agri Invest Forum 2018

Якою має бути чесна держпідтримка сільгоспвиробників, чи можливо зламати олігархічні домовленості, що руйнують бізнес дрібних та середніх аграріїв, ліквідація корупційних схем Держгеокадастру та шляхи стабілізації на вітчизняному ринку добрив – про це та багато іншого провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники органів виконавчої влади та народні депутати поговорять в рамках Agri Invest Forum 2018 (16 травня, м. Київ, ВЦ «АККО Інтернешнл»).

На події будуть присутні представники таких впливових міжнародних організацій як: Агентство США з міжнародного розвитку, Міжнародна фінансова корпорація, Міжнародний валютний фонд, Всесвітній банк, Європейський банк реконструкції й розвитку. Результатом Agri Invest Forum 2017 стала зміна позиції МВФ щодо запуску ринку землі в Україні - 400 агропідприємств з єдиною думкою переконали міжнародного кредитора врахувати інтереси сільгоспвиробників. Цього року організатори запрошують до обговорення не менш важливих питань. Наводимо 5 причин відвідати Agri Invest Forum 2018.

1. Перша дискусія з опонентами на тему азотних добрив

В рамках Agri Invest Forum відбудеться перша в Україні дискусія представників аграрного сектору і хімічної галузі на тему завищених цін на азотні добрива всередині країни. Учасники подискутують на тему завищених цін на азотні добрива всередині країни та обговорять можливі шляхи вирішення проблеми.

2. Обговорення змін у програмах державної підтримки

Іншою важливою темою Agri Invest Forum стане державна підтримка вітчизняної аграрної галузі. Провідні міжнародні та вітчизняні експерти, представники органів виконавчої влади та аграрії проаналізують ефективність державних дотацій у 2017 та 2018 роках, визначать, яким чином цьогоріч будуть розподілені 4 млрд грн, виділених на тваринництво, та хто зрештою стане отримувачем бюджетних коштів. Також буде обговорена ефективність механізму часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.

3. В-2-В зустрічі для аграрного бізнесу

Цього року Agri Invest Forum об’єднає понад 1000 представників топ-менеджменту середнього аграрного бізнесу. Таким чином, захід являє собою платформу для створення міцних партнерських відносин, заключення важливих ділових контактів та розширення бізнесу.

4. До чого призведе реформування ОТГ?

В рамках окремої панельної дискусії експерт USAID розкаже про недоліки розпочатого процесу передачі земель державної власності громадам та основні загрози, до яких він може призвести. Також учасники матимуть змогу послухати про досвід децентралізації за кордоном та історії успіху в межах нашої держави.

5. Як аграріям уникнути проблем у податковій сфері

Провідні експерти ринку в рамках практичного семінару Agri Finance розкажуть про те, з якими основними проблемами доводиться стикатись сільгоспвиробникам у податковій сфері та що необхідно робити для вирішення податкових питань, мінімізації власних ризиків і збереження прибутків.