Agri Invest Forum 2018: Заступник голови Мінюсту Олена Сукманова розкаже про шляхи захисту від рейдерських атак

Agri Invest Forum 2018: Заступник голови Мінюсту Олена Сукманова розкаже про шляхи захисту від рейдерських атак

На V Міжнародній конференції гравців аграрного бізнесу Agri Invest Forum, що відбудеться 16 травня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл», заступник міністра юстиції Олена Сукманова розповість про законодавчі ініціативи боротьби із аграрним рейдерством.

Вона розкаже, які види рейдерства існують в Україні, як можна мінімізувати ризики незаконних захоплень власних врожаїв та підприємств. Крім того, чиновниця пояснить, що повинен робити і до кого звертатись постраждалий від рейдерства сільгоспвиробник.

Завдяки зверненню Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР), 18 квітня уряд поновив роботу антирейдерських штабів. Минулого року у розпал посівної кампанії робота антирейських штабів запобігла десяткам незаконних запоплень врожаїв та земель по всій країні. У ході свого виступу Олена Сукманова повідомить про особливості й наслідки роботи даних утворень, а також динаміку звернень сільгоспвиробників.

У панельній дискусії візьмуть участь також практикуючий юрист по земельним питанням Кирил Левтеров, а також директор охоронної компанії «Гайдамаки» Сергій Баличев, які розкриють практичні аспекти боротьби із аграрним рейдерством.

Щорічний Agri Invest Forum, організований ВАР за підтримки USAID, є чудовою платформою для встановлення 1000+ нових зв’язків з генеральними та фінансовими директорами середнього та великого агробізнесу, представниками комерційних та інвестиційних банків та фондів, політиками та представниками українського уряду, міжнародними фінансовими інститутами та провідними ЗМІ.

Програма заходу доступна за посиланням.

Прес-служба ВАР