АНОНС: Український аграрний ліцей запрошує на День відкритих дверей 1 червня

АНОНС: Український аграрний ліцей запрошує на День відкритих дверей 1 червня

Професійне відділення Українського аграрного ліцею запрошує молодь та аграріів відвідати День відкритих дверей, який відбудеться 1 червня 2018 року!

Зустріч та презентація закладу розпочнеться о 15:00.

Участь у заході допоможе отримати інформацію про набір та програму підготовки трактористів-механізаторів, яка розпочнеться з 1 вересня 2018 року.

Запропонована професійна підготовка – програма здобуття кваліфікації «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорій А1 і А2 терміном 10 місяців та перекваліфікації за категорією В1 терміном 3 місяці з отриманням відповідних прав. Крім теоретичних знань випускник отримає практичні навички з регулювання, експлуатації та технічного сервісу сучасної сільськогосподарської техніки, а також буде готовий до командної роботи та співпраці.

Більш детальну інформацію про програму підготовки механізаторів можна отримати відвідавши заклад у День відкритих дверей.

Запрошуємо власників сільськогосподарських підприємств, які потребують компетентних трактористів, підтримати молодь у прагненні отримати якісну освіту та в майбутньому забезпечити розвиток вашого аграрного бізнесу!

Адреса проведення: Черкаська обл., м. Умань, вул. І. Гонти, 3