АНОНС: ВАР запрошує на ювілей Міжнародного конгресу "Прибуткове свинарство" 5 червня

АНОНС: ВАР запрошує на ювілей Міжнародного конгресу

5 червня 2018 року у виставковому центрі «АККО Інтернешенл» (м. Київ, Проспект Перемоги, 40-б, Парк ім. О. С. Пушкіна) відбудеться наймасштабніша подія свинарської галузі – ювілей Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство»!

Захід відвідають понад 3000 учасників! Серед них гості з 30 країн світу, власники, керівники, ветеринари; більше 400 експертів, представники громадських об’єднань і комерційних компаній; влада та засоби масової інформації.

Першою темою для обговорення у рамках бізнес-секції стане державне регулювання та підтримка. Зокрема, імплементація європейських стандартів в галузі, ідентифікація свиней в Україні, а також проблеми, з якими зіштовхуються виробники, починаючи реконструкцію/будівництво ферми.

У рамках наступної панельної дискусії Артур Лоза, Президент Асоціації «Свинарі України» розкаже про покращення епізоотичної ситуації в країні шляхом спільних зусиль компетентного органу та виробників.

Також, учасники дізнаються про механізм захисту внутрішнього ринку свинини в умовах участі України в СОТ та про те, як зміняться умови утримання тварин, коли стандарти з благополуччя стануть обов'язковими.

Після обіду відбудеться презентація стану та перспектив галузі, а також дискусія на тему «Реалізація живця через аукціони», після чого професор університету Пердью в США др. Роман Пограничний поділиться американським досвідом програм сертифікації свиногосподарств.

Темою другої технологічної секції стануть рішення для покращення показників продуктивності свиноматок.

Олена Василевич, експерт із питань генетики, переконає учасників, що 98% запліднюваності – це реально, а Йенс Н. Йоргенсен, експерт із годівлі свиней, передасть досвід оптимізації показників продуктивності свиноматок.

Після обіду експерти в галузі розкажуть про створення оптимального мікроклімату, особливості менеджменту племінного молодняка та про особливості сучасних програм селекції свиней.

На третій ветеринарній секції учасники дізнаються до яких ветеринарних викликів треба готуватися свинарям та переймуть досвід вирощування свиней без антибіотиків.

Іншими важливими темами в рамках третьої секції стануть:

  • Профілактика та лікування репродуктивних проблем свиноматок після опоросу;
  • Комплексна дезінфекція ферми в умовах АЧС в Україні;
  • Контроль вірусу РРСС в умовах вітчизняних свиногосподарств;
  • Моніторингові дослідження ЕДС в Україні: різноманіття штамів та симптоматики.

Детальніша інформація: 067 4702535, 067 4451959 (Молчанова Оксана)

Офіційний початок заходу – о 09.30. Реєстрація відкрита з 08.00

Адреса проведення - м. Київ, Проспект Перемоги, 40-б, Парк ім. О. С. Пушкіна